تبلیغات
ستاد احیا امر به معروف و نهی از منكر كاشان - پیام خون شهید خلیلی داشتن برنامه برای امر به معروف است
 
ستاد احیا امر به معروف و نهی از منكر كاشان
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : محمد ملك آبادی
مطالب اخیر
نویسندگان
محمد رضوان نژاد معاون ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر ادارات و کارخانجات شهرستان کاشان
معاون ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر ادارات و کارخانجات شهرستان کاشان گفت: شهادت مظلومانه شهید علی خلیلی طلبه بسیجی آمر به معروف و ناهی از منکر و شهید صحنه امر به معروف و نهی از منكر تاثیر زیادی در جامعه خواهد داشت.

معاون ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر ادارات و کارخانجات شهرستان کاشان امروز در حاشیه  مراسم بزرگداشت شهید علی خلیلی در كاشان درگفت‌وگو با با كمیته اطلاع رسانی معاونت فرهنگی  امر به معروف و نهی از منكر شهرستان كاشان اظهارداشت: شهادت مظلومانه شهید علی خلیلی طلبه بسیجی آمر به معروف و ناهی از منکر در اولین روز های سالی كه توسط رهبرمعظم انقلاب به سال فرهنگ و اقتصاد ، عزم ملی و مدیریت جهادی مزین شده است در صحنه های دفاع از ارزش ها و معروفات ، تاثیرات شگرفی خواهد داشت.

وی افزود: همان گونه كه خون امام حسین(ع) در صحرای كربلا  بعد از گذشت  قرن ها از حادثه عاشورا ، تاثیر آن در جامعه بروز و ظهور دارد ، خون شهدای صحنه امر به معروف و نهی از منكر نیز در جامعه تاثیرگذارخواهد بود.

رضوان نژاد با اشاره به این كه فلسفه قیام امام حسین (ع) در راستای زنده نگه داشتن امر به معروف و نهی از منكر بود و قیام حادثه كربلا با همین عنوان بود یاد آورشد: بعد از حادثه كربلا تا كنون خط سرخ شهادت در صحنه امر به معروف و نهی از منكر ادامه داشته است و شهدای زیادی در این راه  به شهادت رسیدند كه آخرین آن طلبه جوان شهید علی خلیلی است كه در راه ترویج این فریضه واجب فراموش شده الهی به شهادت رسید. 

وی یادآورشد: بر همین اساس بود كه رهبرمعظم انقلاب نیزدر سال های گذشته و در مرحله نخست خطرتهاجم فرهنگی ، شبیخون فرهنگی ، قتل و غارت فرهنگی و ناتوی فرهنگی و در مرحله دوم تذكر لسانی وظیفه همگانی را در راستای زنده نگه داشتن فریضه امر به معروف و نهی از منكر به متولیان امرگوشزد نمودند.  

محمد رضوان نژاد با اشاره به تاكید رهبرمعظم انقلاب بر انجام فریضه واجب امر به معروف به عنوان مسؤولیت شرعی و انقلابی و سیاسی افراد افزود:  داشتن برنامه برای امر به معروف و نهی از منكر در كشور یكی از پیام  های  شهادت مظلومانه شهید علی خلیلی طلبه بسیجی آمر به معروف و ناهی از منکر و شهید صحنه امر به معروف و نهی از منكر است.

وی همچنین با اشاره به اصل هشتم قانون اساسی كه مردم نسبت به مردم ، مردم نسبت به مسؤولین و مسؤولین نسبت به مردم  در استای احیای امر به معروف و نهی از منكر مسؤولیت دارند افزود : با استفاده از سازوكارهای قانونی برای برخورد با افراد غافل و شرور باید فضایی ایمن برای اجرای  تذكر لسانی و فریضه امر به معروف و نهی از منكردر كشور فراهم شود تا همه برای انجام این فریضه واجب احساس امنیت داشته باشند. 

به گفته وی، اگر فریضه امر به معروف و نهی از منكر و تذكر لسانی وظیفه همگانی در جامعه فراگیرشود ، افراد شرور نیز عقب نشینی خواهند كرد اما اگر این فریضه واجب همگانی نشود  آن اندك افرادی كه بهم در قبال امر به معروف احساس مسئولیت كنند احساس نا امنی خواهند كرد.

محمد رضوان نژاد متذكرشد: اگر در جامعه امر به معروف ونهی از منكر فراموش شود اشرار بر جامعه تسلط خواهند یافت اما اگر امر به معروف در جامعه ترویج شود ، افراد مومن و سالم و صالح بر جامعه و در مدیریت جامعه حاكمیت خواهند داشت.

معاون ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر ادارات و کارخانجات شهرستان کاشان یاد آورشد:  قوام و جوهره شریعت ، امر به معروف و نهی از منكر است. نوع مطلب :
برچسب ها : ایت الله نمازی رییس ستاد احیای امر به معروف و نهیا از منكر كاشان برچسب ها : حجت الاسلام شیخ عبدالجواد عبداللهی دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منكر استان اصفهان محمد رضوان نژاد، سرهنگ جواد نائینی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منكر كاشان حسین حنطه ایستاد احیا امر به معروفهفته امر به معروف و نهی از منكر پرتال خبری كاشان، و نهی از منكر كاشان، كاشان، سید حسن موسوی، معاون اعضای شوراهای امر به معروف و نهی از منكر شهرستان كاشان، ستاد احیا امر به معروفهفته امر به معروف و نهی از منكر پرتال خبری كاشان،
لینک های مرتبط : پورتال خبری كاشان،
نظرات ()

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی